Užimtumo kalendorius

Dėl datos rezervacijos kreipkitės telefonu:

+370 61624165

Lauksime Jūsų skambučio!

Profesionalios fotografavimo ir filmavimo paslaugos
reklama 2
  • Datos rezervuojamos tik pasirašius sutartį.

Vestuvių fotografo ir video operatoriaus užimtumo kalendorius

Prieš pasirenkant Jums patinkantį vestuvių fotografą, privalote įsitikinti ar jis laisvas Jūsų pageidaujamomis dienomis. Atminkite vieną pagrindinių dalykų – fotosesijos yra užsakomos 1-2 metus prieš, o pasitaiko ir anksčiau, jeigu Jūsų pasirenkama data yra itin populiari. Tokios datos kaip 2022-07-22 ir panašios yra išperkamos pirmiausiai dėl gražios vestuvių datos.
Jeigu nuspręsite fotografus užsakyti 1-3 mėn prieš šventę, Jūsų pasirinkimas bus mažesnis, o greičiausiai teks sumokėti ir didesnę kainą. Ta pati taisyklė galioja praktiškai visoms vestuvių paslaugoms.
Vestuvės 2022-2023 sezono rezervacijos jau prasidėjo! Daugumos švenčių planus pakoregavo pandemija, to pasekoje turime itin padidėjusį vestuvių fotografo paslaugų poreikį. Tad turite nedelsti.

Bet kuriuo atveju skambinkite mums, pasiūlysime Jums optimalų sprendimą iš savo pusės.  Fotografai žino, kur geriausiai atlikti foto kadrus. Galime padėti dėl vietos parinkimo, patarsime kaip pozuoti. Viską galėsime suderinti susitikimu arba video skambučiu. Taip pat atliekame vestuvių filmavimo paslaugas, o įdomesniems kadrams pasitelkiame drono pagalbą.
Patirtis rodo, jog labiausiai verta pas mus užsakyti VIP paslaugų paketą, kuriame gaunate visas įmanomas paslaugas.
Tikimės, jog Jums patiko mūsų darbai, iki pasimatymo
Fototakas.lt Vestuvių fotografai komanda