Atsiliepimai

Čia rasite atsiliepimus apie www.fototakas.lt paslaugas.

img_6437-fb

Inga Mirutenkuvienė

Labai ačiū už puikiai įamžintą mūsų šventę, už nuostabias nuotraukas. Rekomenduoju ir kitiems!

untitled-1

Vilda Avinienė

Ačiū Jums labai už tokį puikų darbą!!! Labai džiaugiuosi, kad pasirinkom Jus mūsų šventės fotografais. Nuotraukos nuostabios!!Ačiū labai!!

15-07-118

‎Kristina Griškėnienė‎

Ilgai svarstėme kokį fotografą pasirinkti ir be galo džiaugiamės, kad patikėjom šiam fotografui įamžinti mūsų šventę, esam labai patenkinti - nuotraukos puikios!  AČIŪ !!!! Linkime kūrybinės sėkmės ir toliau tokių originalių idėjų!

IMG_7737 fb

Viktorija Armonavičienė

Norime pasakyti didelį AČIŪ už nuotraukas ir darbą! Nuotraukos super ir labai šiltos! Sėkmės darbuose!

IMG_0451 fb

‎Giedrė Jankauskienė‎

Ačiū už gražiai įamžintą mūsų šventę!

Untitled-1

Vilma Malciūtė‎

Ačiū už šaunias nuotraukas, už šiltą bendravimą bei geras idėjas įamžinant mūsų šventę. Džiaugiamės ir esam patenkinti Jūsų darbu bei rezultatais.

Fotosesija lietuje

‎Laura Protaitė‎

Labai džiaugiuosi, nuostabiais fotografo darbiais! Dėkoju už kantrybę, patarimus, malonų bendravimą ir jaukią atmosferą. Maloniai nustebau taip greitai sulaukusi nuotraukų ir dar kartą sakau didelį ačiū!

IMG_4167 2

Inga Ardavičiene

Noriu padėkoti, o kartu ir rekomenduoti puikiais darbais šventes įamžinanti fotografą. Ačiū Jums likom laimingi, suprasti iš puses užuominos...Rezultatai nuostabus!

img_6346-fb

Kamilė Čekauskaitė

Palikote puikų įspūdį. Tiesą sakant, tikrai nesitikėjau tokių puikių rezultatų, kokius išvydau. Fotografas, idėjos, patarimai, ieškojimai, atvirumas ir sąžiningumas, žinoma, kompanija ir pakili nuotaika - visa tai susideda į galutinį rezultatą. O jis - PUIKUS! Negaliu atsigrožėti nuotraukomis. Todėl dar kartelį padėkosiu, Fototakas.lt, Ačiū!

IMG_6046 fb

Tomas Daumantas‎

Profesionaliai atlikta fotosesija, bei parinkta lokacija. Malonus, draugiškas bendravimas, susipažinimas su fotografijos subtilybėmis iš arčiau bei labiausiai džiuginantis dalykas — aukštos kokybės nuotraukos iš kurių buvo išspaustas geresnis rezultatas, nei tikėjausi. Ačiū fotografams.

img_4227-fb

Giedrė Gedminaitė‎

Labai norėčiau padėkoti už nuostabią fotosesiją! Ji buvo įspūdinga! O rezultatai stulbinantys.

00090

‎Alina Zaridze‎

Nuoširdžiai dėkojame už tokį puikų darbą ir jo rezultatus! Nuotraukos, kaip ir tikėjomės, labai gražios. Džiugu jog šventės metu nebuvome priversti tik pozuoti prieš kameras, viskas vyko natūraliai, pagaunant kiekvieną natūralią džiaugsmo akimirką, tikrai didžiulis ačiū Fototakas.lt

13-20-23-00070

‎Kristina Frankis‎

Dėkojam Fototakas.lt !!!
Visos nuotraukos šiltos, rudeniškos (nors buvo labai salta) !!!
Rekomenduoju, mes tikrai nenusivylėm !

img_8292-fb

‎Agnė Kazlauskienė‎

Labai ačiū už nuostabias nuotraukas ir albumą.

17-50-113-fb

Danguolė Tamuliavičienė

Esam patenkinti jubiliejaus fotosesija! Širdingai mūsų šeima,esame patenkinti rezultatu! Ačiū Tau.

img_7717

‎Gintarė Gutauskienė

Ačiū už mūsų stebuklėlio gimtadienio ir krikštynų įamžinimą. Nors šypseną mažosios buvo sunku pagauti, bet rezultatas nustebino, pagautos geriausios akimirkos ir mažosios veido išraiškos. Viskas tobuliau negu tikėjausi. Nuostabu!

IMG_4150 fb

Greta Melvydaitė‎

Esu labai patenkinta fotografo darbais !
Ačiū už nuostabias nuotraukas, kantrybę, puikią nuotaiką ir draugišką bendravimą...
Rekomenduoju visiems!

fb

‎Kotryna Bartasiute

Nuostabūs darbai ir nuostabus fotografas, superinės nuotraukos, visiem rekomenduoju ir pati žadu dar ne kartą užsisakyti jo paslaugas.

IMG_4472 web

‎Vareikaitė Andrėja‎

Labai patiko! Nuotraukos kokybiškos, puikios. Fotografas labai draugiškas. Viskas super. Visada kreipsiuosi.

img_5585-fb

Raudonas Drakonas

Ačiū fotografui už smagią fotosesiją!

img_5522

Aivaras Kalinauskas

Labai geros nuotraukos, fotosesija patiko!

Vestuvių dekoravimo idėjos jauniesiems

Agnė Griškevičiūtė

Esame patenkinti fotografo paslaugomis. Nuotraukos nuostabios. Ačiū Jums!

10 48 59 0033

Jurate Va

Dėkojame už įamžintas šiltas emocijas, svaigius bučinius, akių spindesį, už tai, kad apniukusi ir lietinga virto užburiančia auksine rudens diena. Puikiai sukurta nuotaika, visur lydintis muzikinis fonas, malonus bendravimas leido mums tiesiog mėgautis akimirka. Fotografijos fantastiškos!

13 49 15 000051

Laura Gudonytė

Esame patenkinti paslaugomis, maloniu ir šiltu bendravimu, puikiomis nuotraukomis. AČIŪ!

IMG_8812 fb

Ugne Rołl

Ačiū už nuotraukas.Visos nuotraukos puikios,labai patiko.Esu labai patenkinta darbu!

IMG_1388

Diana Bekasene

Puikus profesionalus darbas, gražios nuotraukos. Antonas labai mielas žmogus. Antonai, ačiū už puikų kūrybingą darbą! Vis gi grožio sritį fotografuoti, manau, yra ką veikti. AČIŪ.

12 10 56 0030

Aušra Dailydė

Ačiū už įamžintas akimirkas. Esame patenkinti paslaugomis.

IMG_7869

Pavel Kolesnik

Fotografai turi vieną akį stiklinę ir jį mato pasaulį kitaip. Ačiū už meistriškumą.

Vestuvių fotografo ir video operatoriaus atsiliepimai

Patarimai kaip atsirinkti atsiliepimus

Ko gero ieškodami sau tinkamo vestuvių fotografo, praleidžiate daug laiko prie kompiuterio. Internete galite pamatyti daugybę fotografų siūlančių savo paslaugas. Dauguma jų turi teigiamus atsiliepimus, arba bent jau taip rašo. Mes norime duoti keletą patarimų, kaip patikrinti ar atsiliepimai realūs. Būkite atidūs, kadangi, pigūs ar pradedantieji fotografai dažnai naudoja ne savo kurtas nuotraukas.

  • Patikrinkite fotografavimo stilių skirtingose platformuose. Kiekvienas vestuvių fotografas turi savo stilių, tai yra kaip rašysena. Patariame tikrinti tinklapio, instagram ir facebook paskyras.
  • UžimtumasProfesionalūs fotografai turi įtemptus darbo grafikus. Jeigu vestuvių fotografas turi labai daug laisvų laikų net ir vasaros savaitgaliais, tai gali būti indikatorius, jog jis yra naujokas,, arba abėjotinos kokybės paslaugos. Juk sutiksite su posakiu: pas gerus meistrus visada yra eilės?
  • Verslo klientai. Jeigu keliate aukštus reikalavimus fotografijos paslaugoms, tuomet atkreipkite dėmesį į įmones su kuriomis yra bendradarbiaujama.
  • Įvaizdis. Gero foto meistro vizitinė kortelė yra gerai funkcionuojantis tinklapis, kuris veikia sklandžiai ir jame aiškiai sudėliota reikiama informacija.
  • Jeigu visgi dar abėjojate fotografo pasirinkimu, galite parašyti asmeniškai atsiliepimus parašiusiems žmonėms, peržiūrėti jų facebook profilius.
  • Fotografavimas. Profesionalai dirba visoje Lietuvoje. Mėgėjai apsistoja ties savo gimtuoju miestu, ar 20-30 km spinduliu.

Pateikiame atsiliepimus iš žmonių fototakas.lt tinklapyje, o daugiau rasite facebook platformoje.

Jeigu jau naudojotės mūsų paslaugomis, ir jos patiko, kviečiame palikti atsiliepimus. Mums tai tikrai padeda.