Galerija

Vestuvių fotografavimas ir Filmavimas visoje Lietuvoje

Pateikiame išsamią mūsų darbų foto - galeriją, kurioje galite rasti  skirtingas nuotraukas, pagal kiekvieną progą. Tikimės, jog  nuotraukos padės Jums pasirinkti ar mes Jums tinkame, ar sutampa fotografijos stilius ir kiti dalykai.
Profesionalūs vestuvių fotografai ir video operatoriai gali atvykti į bet kurią vietą Lietuvoje.O patys esame iš Vilniaus. Tad su Vilniečiais galime susitikti kada Jums patogu.

 Turėdami didelę patirtį vestuvių fotografavime, galime pasiūlyti tiek tradicinius, tiek netradicinius foto sprendimus kaip nuotraukos darytos ore, profesionalios filmavimo paslaugos.

Galima daug ką kalbėti kas yra kokybiškos nuotraukos, kaip reikia atrinkti fotografavimo vietą. Kiek patirties turime, tačiau geriausiai mus atspindi atlikti darbai.
Pagrindinė mūsų veikla vestuvių fotogravimas, tačiau esame lankstūs užsiimame ir kitų švenčių, renginių fotografavimu. Dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais klientais.
Patiko mūsų darytos vestuvių nuotraukos? Tai yra mūsų stiprybė. Jeigu turite klausimų, lauksime Jūsų klausimų telefonu ar elektroniniu paštu.